KONST / Litografier / Färglitografi 13316542
nr 1331 6542
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/375, daterad 85. Motivet: 34x45 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:28:18
1/6 19:21:35
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg